• Data/Październik, 04 2018
  • Czas /20:30 PM - 22:00 PM
  • Telefon /brak
  • ADRES /BARdzo bardzo ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa

Event description

Ray Charles – prawdziwy mistrz – oraz Brian Fentress – niezwykle utalentowany, międzynarodowy dyrygent i wokalista – to idealne połączenie!

Brian od zawsze kochał muzykę Raya Charlesa! Od zawsze również kształcił się nie tylko wokalnie. Już w szkole średniej został wprowadzony do świata muzyki klasycznej, a później rozwinął pasję do śpiewania w stylu bel canto. Już po dwóch latach nauki otrzymał stypendium muzyczne na Uniwersytecie Alabama A & M. W 2003 roku ukończył z wyróżnieniem tytuł licencjata w branży muzycznej. W 2005 roku zaczął podróżować po Europie, prowadząc warsztaty muzyki gospel. Później przeprowadził się do Polski i w 2014 roku ukończył studia doktoranckie w Akademii Muzycznej w Gdańsku, w zakresie dyrygentury artystycznej. Był też uczestnikiem ósmej edycji programu “THE VOICE OF POLAND” (https://www.youtube.com/watch?v=2eZ4zR8hGAk).

Brian znany jest z urzekającej charyzmy, niezwykłych zdolności wokalnych i dyrygenckich, zaraźliwej otwartości i inspirującej pozytywności. Możecie być pewni, że koncert z udziałem Briana zawsze będzie dla Was niezwykłym doświadczeniem!

Zagrają:
Brian Fentress – Vocal
Marta Sobczak – Piano
Wojtek Stanisz – Bass Guitar
Piotr Wieczorek – Guitar
Vini Moraes – Drums

Wokal wspierający:
Patrycja Malinowska
Joanna Srocka

Koncert odbędzie się pod patronatem:

https://wydarzysie.pl/
https://www.koncertomania.pl/

Bilety dostępne na GoOut.pl

Bilety: 50 zł.

Materiały Wideo